30 stycznia 2019
Nowy oznakowany radiowóz będzie poruszał się po drogach naszego powiatu.Volkswagen T6 został zakupiony ze środków pochodzących z budżetu Policji. Radiowóz będzie służył policjantom pełniącym służbę w ogniwie patrolowo-interwencyjnym. Tabor rawickiej
25 stycznia 2019
Wymiana młodzieży oraz współpraca gospodarcza i kulturalna – te kwestie były omawiane podczas wizyty rawickiej delegacji w białoruskim mieście Głębokie, które współpracuje od wielu lat z Zieloną Górą oraz miastami
24 stycznia 2019
W pierwszą sobotę lutego nastąpi pobłogosławienie organów w kościele pw. św. Andrzeja Boboli. Poświęci je arcybiskup Stanisław Gądecki. Tydzień wcześniej wierni będą mogli posłuchać w kościele wokalistki Katarzyny Cerekwickiej. Renowacja
21 stycznia 2019
W dniach 21-24 stycznia 2019 roku wielkopolscy policjanci przeprowadzą działania „Prędkość – Zero Tolerancji”. Nadmierna szybkość jest cały czas główną przyczyną zdarzeń drogowych, dlatego funkcjonariusze nie będą wyrozumiali dla kierowców
17 stycznia 2019
Wszystko wskazuje na to, że wychowanek Rawii – Karol Świderski zmieni klubowe barwy. Zdaniem specjalistów najbardziej prawdopodobne są dwa kierunki. Jak informuje Przegląd Sportowy, odejście piłkarza z Jagielloni Białystok jest

Przeczytaj też:

REKLAMA

Jak każdego roku z uwagi na Święto Zmarłych na drogach powiatu rawickiego w rejonie cmentarzy nastąpi zmiana organizacji ruchu, której celem jest upłynnienie ruchu jak i poprawa bezpieczeństwa w szczególności pieszych.

 

Cmentarz Rawicz – Sarnowa

  • Na ul. Nowowiejskiego zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy od skrzyżowania z ul. ks. E. Spychalskiego do skrzyżowania z ul. 700 Lecia, ruch w kierunku cmentarza.

 

Cmentarz w Rawiczu

  • ul. Żwirowa zostanie wyłączona z ruchu od skrzyżowania z ul. Zofii Ryblewskiej – Cichońskiej do skrzyżowania z ul. Spokojną.
  • ul. Spokojna od skrzyżowania z ul. Szczanieckich do skrzyżowania z ul. Podmiejską będzie ulicą jednokierunkową.
  • na ul. Spokojnej od skrzyżowania z ul. Żwirową do skrzyżowania z ul. Podmiejską po prawej stronie udostępnione będzie parkowanie pojazdów, zasłonięty zostanie znak B-36.
  • ul. Podmiejska – zakaz zatrzymywania , ruch dwukierunkowy.
  • Parkingi : ul. Żwirowa, ul. Spokojna, ul. Sczanieckich, ul. Podmiejska, plac przy Urzędzie Miejskim ul. Piłsudskiego.

 

Cmentarz w Bojanowie

  • ul. Fryderyka Chopina będzie ul. jednokierunkową w kierunku cmentarza.- droga powiatowa 4906P w kierunku Tarchalina, będzie drogą jednokierunkową.
  • z Tarchalina w stronę cmentarza, należy jechać drogą gminą, która również będzie drogą jednokierunkowa, wjazd na ul. Fryderyka Chopina.
  • ul. 17-go Stycznia będzie ulicą jednokierunkową, w kierunku ul. Piaskowej.- ul. Piaskowa, będzie ul. jednokierunkową w kierunku ul. Gołaszyńskiej.

 

W pozostałych miejscowościach w powiecie rawickim, nie będzie zmiany organizacji ruchu przy cmentarzach. Rawicka komenda prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowanie ostrożności oraz zdrowego rozsądku.

 

Zmiany oznakowania obowiązywać będą od godz. 18.00 dnia 31 października do dnia 1 listopada roku do godz. 18.00.

 

(LA)

 

foto/źródło: KPP Rawicz

 

Kliknij, aby powiększyć

 

Rawicz informacje wydarzenia news
30 października 2018

Zmiana organizacji ruchu

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Copyright © Twoje Miasto Rawicz. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Redakcja:

redakcja@tmrawicz.pl

 

Dział reklamy:

reklama@tmrawicz.pl

Polub.

Twoje Miasto Rawicz. Twoje Źródło Informacji
Twoje Miasto Rawicz - Facebook
Facebook tmrawicz
Logo TMRawicz.pl
Twoje Miasto Rawicz - YouTube